Yhteistyössä:

Suunnistuskauden päättäjäiset 17.11.2018 klo 16

Virkiän suunnistuskauden palkitsemis- ja päätöstilaisuus pidetään lauantaina 17.11.2017 Lapuan kristillisellä opistolla, Siiriläntie 11. Kahvi- ja mehutarjoilu alkaa klo 16.00 ja päätöstilaisuus klo 16.30. Ohjelmassa kauden yhteenvetoa, tietokilpailua, arvontaa sekä mm. suunnistuskoululaisten, ahkerimpien iltarastikävijöiden sekä SM-, ja AM-kilpailuissa menestyneiden palkitseminen. Palkittavat alla!

HUOM: Kaikki suunnistuskoululaiset palkitaan suunnistuskoulutuotteella (näitä ei alla olevassa listassa).

Palkittavat:
Aho Toni
Ala-Hiiro Ellen
Alalantela Pinja
Alatalkkari Noora
Alatalo Amalia
Erkkilä Riitta
Haapasaari Katariina
Hakomäki Juhani
Hautamäki Pentti
Herttua Juho
Herttua Martti
Herttua Pekka
Herttua Venla
Hietala Helmi
Hietala Samu
Hietala Emmi  
Hietala Kaisa
Hietala Sini
Himanka Jenna
Honkanen Iivari
Huhtala Hilma
Immonen Aino
Järvinen Venla
Kaitalahti Eliisa
Kalliolahti-Oja Mari
Kangas Juho
Kangas Aapo
Kangas Emma
Kankaanpää Venni
Kankaanpää Aino
Kankaanpää Sanni
Kero Fanni
Kero Jenny
Kiviniemi Sanni
Koivisto Juho  
Korpi Maarit
Koskenranta Hilla
Koskenranta Santtu
Koski Nelli
Kunnari Nella
Lipasti Meri
Luomala Olivia
Luomala Sofia
Mahlanen-Peltola Sirpa
Mäenpää Minea
Mäki Jasper
Nieminen Onni-Matti
Nikkola Pentti
Niska Kimmo
Niskanen Reino
Nivukoski Lotta
Nivukoski Nanna
Nivukoski Juha
Nivukoski Siiri
Nivukoski Ulla
Noponen Veeti
Nylund Hilda-Maria
Nylund Helmina
Näykki Minttu
Oja Lauri
Oja Leo
Ojanen Kaapo
Ojanen Peetu
Ojanen Veeti
Paavola Emmi
Pajula Ilkka
Pajula Ilpo
Pajula Keijo
Pajula Salla
Palojärvi Jonna
Palomäki Iida
Paloniemi Leevi
Patama Kari
Peltola Eeva
Peltonen Fanni
Peltonen Waltteri
Perälä Artturi
Perälä Raimo
Perälä Topias
Pihlajamäki Teemu
Pohjasmäki Matias
Pohjasmäki Miika
Pohjasmäki Pihla
Polso Elli-Sofia
Porre Vihtori
Rajala Milla
Rantala Teemu
Rientonen Silvia
Rintala Keijo
Saari Paula
Sankelo Antton
Sankelo Sampo
Sankelo Verneri
Saunamäki Lilja
Sikkilä Iines
Sikkilä Peppi
Sippola Juha
Sippola Sanni
Sippola Veera
Sivén Luukas
Sivén Ville
Stevander Karri
Suokko Lauri
Suokko Matilda
Takamäki Topi
Taskinen Elviira
Tuori Kiia
Vaaranmaa Saimi
Varamäki Ari
Vesala Veeti-Viljo
Viljanen Tero
Vuolle Valtteri
Vuorenmaa Aapo
Välimäki Emilia
Västinsalo Veikko
Västinsalo Elmeri
Ylihärsilä Dani
Yli-Karhu Eeva
Yli-Karhu Emma
Ylimäki Juho
Yliselä Jere

Tervetuloa!