Yhteistyössä:

Suunnistusjaosto 2019

Puheenjohtaja Ilpo Pajula ilpo.pajula(at)netikka.fi 0400-264242
Varapuheenjoht. Ari Varamäki ari.varamaki(at)netikka.fi 045-1352000
Rahastonhoitaja Martti Vaurio martti.vaurio(at)gmail.com 050-4647478
Sihteeri Sari Kiviniemi sarip83(at)nic.fi 040-5715817
Varasihteeri Anu Paloniemi ltp.anu(at)netikka.fi 050-5642520
Jaoston jäsen Teemu Kaitalahti teemu.kaitalahti(at)gmail.com 040-5874732
Jaoston jäsen Juha Nivukoski jknivuko(at)netikka.fi 045-1283890
Jaoston jäsen Lassi Hietala lassi.hietala(at)bitcomp.fi 040-8241533
Jaoston jäsen Juha Sippola juha.sippola(at)peab.fi 040-5701078
Jaoston jäsen Ville Sivén ville.siven(at)gmail.com 050-3285745
Jaoston jäsen Jaakko Peltonen jaakko.peltonen(at)netikka.fi 040-5133266
Jaoston jäsen Mikko Perälä mikkoj.perala(at)gmail.com 044-2882680
Jaoston jäsen Jouko Vuolle jouko.vuolle(at)netikka.fi 050-4691985

 

 

 

Jaokset

Nuorisojaos/suunnistuskoulu: Ulla Nivukoski, Ville Sivén

Valmennus- ja kilpailujaos: Lassi Hietala, Tero Viljanen, Ilpo Pajula, Teija Sikkilä, Juha Nivukoski, Juha Kankaanpää, Ville Sivén, Marjo Kangas, Anne Sankelo, Juha Ekola, Timo Sikkilä, Juha Sippola

Talous- ja markkinointijaos: Martti Vaurio, Pekka Himanka, Jouko Vuolle, Anu Paloniemi, Teemu Kaitalahti, Janne Sankelo, Ilpo Pajula

Kuntosuunnistus- ja karttajaos: Juha Nivukoski, Mikko Perälä, Keijo Rintala

Tiedotusjaos: Ari Varamäki, Lassi Hietala, Sari Kiviniemi, Jaakko Peltonen